Gynekologická ambulance Chrudim


Osobní sdělení

Včera jsem opět vyslechl "člověka s nedostatkem pravdivých informací" (radši bych to napsal jedním slovem, ale ovládnu se), který se rozčiloval, že Ukrajinci sem jezdí v Lexusech a ještě tady berou peníze. Tak chci říct, že kdyby na Chrudim začaly dopadat rakety, tak taky vezmu svoje pěkné auto, na sebe si vezmu svoje nejlepší věci a odvezu rodinu do klidných částí Evropy. Tam nebudu mít kromě toho nic, takže budu rád, když mi laskaví lidé pomůžou a ten stát mě finančně podpoří. A ještě něco lidem , kteří si stěžují, že Ukrajinci dostávají nějaké peníze od státu. Český sociální systém poskytuje lidem s různými potřebami celkem 33 (třicet tři) druhů sociálních dávek. Z toho jedna je pro Ukrajince.
 
Tak teď po ostřelování ukrajinských měst ruskými raketami už může Rus(ák)ům fandit jen úplný hlupák nebo stejně zlý člověk jako je Putin.
 
Důvěřuji Fialově vládě, že dělá všechno proto, aby krize nezničila obyčejné lidi ani firmy ani český stát. A podle toho, co jsem si mohl o ekonomické situaci zjistit (jako to mohou udělat všichni) si myslím, že to dělá správně.
 
Ta podobnost Putinova chování s Hitlerem je neuvěřitelná! Teď dokonce, stejně jako Hitler, začal osobně řídit vojenskou taktiku ruské okupační armády. Tak snad v tom kopírování vydrží až do jeho hořkého konce!
 
Rád bych se zeptal lidí, kteří navrhují kompromisní řešení ruské invaze na Ukrajinu, co by dělali, kdyby jim do bytu vtrhl cizí člověk a chtěl v něm bydlet. Nechali by mu v rámci kompromisního řešení jeden pokoj a třeba koupelnu ???
 
Nemůžu si pomoct, ale když někoho slyším říkat, že Ukrajinci jsou vyžírkové a že oni všechno a my nic, pomyslím si něco o sobectví a malosti. Když je někdo v nouzi, mělo by se mu přece pomáhat. Není souměřitelná situace lidí, kteří opustili domov kvůli nebezpečí nebo ho rovnou ztratili, a nás, kteří nejsme chudí a žijeme si tu v klidu. Ale je mi jasné, že chudobu si každý představuje jinak. Pokud má soused víc, tak já mám málo, že?
 
Jedna vzdálená příbuzná v diskuzi prohlásila,že "se jí nelíbí, jak ten Zelenský pořád něco chce a jakoby vydírá". Jelikož tuším, že tento názor není zdaleka ojedinělý, dovolím se zde napsat svůj. Prezident Zelenský je to nejlepší ,co mohlo v těchto časech Ukrajinu potkat. Dělá to dobře a já ho plně podporuji. To že stále o něco žádá je dané tím, že je stále něco potřeba, aby Rusko neobsadilo Ukrajinu a světoví státníci to takto potřebují slyšet. Řada "mírotvorců" navrhuje, ať jim tedy ten kousek Ukrajiny dají, ať je klid (rozuměj ať máme my tady doma klid).
Tito chytráci si asi nepamatují začátek 2. sv. války. Mocnosti daly Hitlerovi naše Sudety, aby udrželi mír. A jak to dopadlo? Radši včas skončím, než budu neslušný.
 
Prosím lidi, aby zůstali laskaví a tolerantní k Ukrajinkám a jejich dětem.
 
Babiš je lhář a štváč a nebude se před volbami štítit ničeho.
 
 
 
Zdroje ověřených informací: Respekt, Deník N (neplést s Deníkem), Aktuálně.cz, Forum24, Reportéři ČT, 168 hodin.
 
Dezinformační KANÁLY (možno chápat i v tom jiném slova smyslu): Parlamentní listy (ano, ty, kterým začasté věnuje rozhovor pan český prezident, ty, které se tváří jakože jen u nich se dozvíte tu pravou pravdu), Aeronet, AC24, Česko Aktuálně, Důležité 24, Nová Republika, Protiproud, Zvědavec a česká pobočka ruské informační agentury Sputnik.